درباره فروشگاه کالا هوم سنتر

فروشگاه کالا هوم سنتر را می توان یکی از بروزترین و بزرگترین فروشگاه لوازم خانگی سطح کشور نامید که در آستانه‌ی سومین سال فعالیت خود دست به طراحی فروشگاه آنلاین زده که تجربه‌ی یک خرید اینترنتی با متنوع ترین کالاها برای کاربران خود را تداعی می‌کند. ارسال سریع، ضمانت بهترین قیمت، تضمین اصل بودن کالا و خرید آسان و مطمئن چند مورد مهمی است که فروشگاه کالا هوم سنتر از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این موارد، هرسال حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است.

 فروشگاه اینترنتی کالا هوم سنتر عرضه کننده تجهیزات آشپزخانه , لوازم خانگی و… با نازلترین قیمت های بازار می‌باشد. فروشگاه کالا هوم سنتر دارای مزایا گسترده اقتصادی و اجتماعی است که می توان به موارد زیر پرداخت:

  • ارائه کالا با قیمت مناسب
  • دقت بیشتر در کنترل کیفیت
  • صرفه‌جویی در زمان خرید کاربران
  • گارانتی برای هر محصول

 هدف کالا هوم سنتر

فروشگاه کالا هوم سنتر با هدف ایجاد روند همیـشگـی از تجـربـه ی عالـی برای مشتـریـان و کلیه افراد در هر زمان و مکان بوده است. فروشگاه کالا هوم سنتر با هدف دارا بودن این مزایا حالت رقابتی بیشتری در بین همکاران خود پیدا کرده زیرا محصولات با قیمت مناسب تری به مشتریان عرضه می شود.

فروشگاه کالا هوم سنتر علاوه بر خرید آنلاین، خرید حضوری نیز هم دارد، خرید محصولات از طریق آنلاین برای کاربران دارای تخفیف می باشد.

درباره فروشگاه کالا هوم سنتر

تلفن:

021 44064670

09377600992

ساعات کاری

شنبه تا جمعه از ساعت 9:30 صبح تا 20

آدرس دفتر فروش ( فروش حضوری نداریم)

تهران – آیت الله کاشانی – تقاطع جنت آباد جنوبی – پاساژ مریم – واحد92 کدپستی(1474676181)